Rozwaliłem system złożyłem pita prze neta
ale moim zdaniem oni też są nienormalni żądając kwoty za 2010rok bo inaczej nie da sie nic zrobić. na szczęscie miałem 0 ale w innych przypadkach znowu dochodzi szukanie.
I tym oto sposobem mogę sobie spokojnie iść na świętą wojnę!