|
Palczi wielkie dzięki bo szukam od 9 rano i musiałem albo wyjebać albo tak schować że nic nie pomaga.
Zrobię tak jak mówisz wyślę dzisiaj orientacyjnego a po swiętach odbiorę od pracodawcy normalnego i doślę korektę.
Kurde życie mi uratowałeś bo jak zobaczyłem 200 zeta przed oczami to aż mi się słabo zrobiło.
Ostatnio edytowane przez wiślak 86 : 30.04.2012 o godz. 12:27.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej
Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
|