|
a korektę kiedy mam złożyć? tzn. zrobię tak jak Ty mówisz i czy mogę korektę zrobić np. bez ich wezwania? czy muszę czekać aż sami się odezwą? i czy jak powpisuję bzdury to nie ma za to żadnej kary?
dziada gdzieś wyrzuciłem a nie dadzą mi w pare godzin nowego. wprawdzie grosze mają oddać ale widze że zamiast zwrotu to bede musiał dołożyć do interesu.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej
Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
|