Wyświetl pojedynczy post
Yo Yo
Member
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 30.04.2012, 11:43
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
Jeśli nie widzisz, to nie powinieneś się chyba wypowiadać.
Nikt się z nich nie naśmiewa. Po prostu Łysy robi z nich nie wiadomo jakie "talenty", a oni nie prezentują jeszcze nawet poziomu ekstraklasowego (pozą Urygą, który coś tam potrafi).
Nie ma to jak dobry argument.

To może mi wytłumacz, na podstawie występów w tym sezonie, pod jakim względem były reprezentant Holandii, który rozegrał ponad 300 meczów w lidze holenderskiej Kew Jaliens jest lepszy od naszego debiutanta Michała Czekaja, zarabiającego grosze w porównaniu do swojego holenderskiego kolegi? Ja jestem świadom jaki poziom prezentuje i Brud i Czekaj, nie robię z nich talentów, którzy zbawią Wisłę i wprowadzą nas do LM. Ale dlaczego mam stawiać zagraniczny szrot, bądź takich tuzów polskiej piłki jak Łukasz Garguła ponad nimi?