Wyświetl pojedynczy post
palczi
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25460
Stary 30.04.2012, 11:15
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
jakie są konsekwencje nie złożenia PITa? w sensie że nie w ogóle ale z drobnym tygodniowym poślizgiem?
czy ma jakiekolwiek znaczenie że to oni mają mi zwrócić?
Jak już się odgrzebią i zaczną sprawdzać to dostaniesz wezwanie do U.S. na rozmowę i tam Pani Ci powie iż kara wynosi od 200zł do 5tys .Wszystko zależy od dziury budżetowej - ja dostałem 200zł .
Moja rada jest taka żebyś wypełnił cokolwiek wpisując byle co i wysłał dziś to listem poleconym (koniecznie dziś z poczty żebyś miał potwierdzenie nadania z datą 30-04-2012) a jak już będziesz składać z poprawnymi liczbami zaznacz tylko ``korekta deklaracji`` i będzie po sprawie

wiślak 86: korektę możesz zrobić kiedy chcesz-nie musisz na nic czekać-dostajesz pit-11 od pracodawcy -wysyłasz korektę-korygować można zeznanie podatkowe multum razy -nie ma żadnej kary-kare dostaniesz jak nic nie złożysz a dziś ostatni dzień (urzędasy mają swój świat ) -jakbyś miał jakiś kłopot daj znać

wiślak 86: no problem
Powód: .
Ostatnio edytowane przez palczi : 30.04.2012 o godz. 13:16.
Odpowiedz cytując