wiślak 86 napisał(a):

jakie są konsekwencje nie złożenia PITa? w sensie że nie w ogóle ale z drobnym tygodniowym poślizgiem?
czy ma jakiekolwiek znaczenie że to oni mają mi zwrócić?
|
Jak już się odgrzebią i zaczną sprawdzać to dostaniesz wezwanie do U.S. na rozmowę i tam Pani Ci powie iż kara wynosi od 200zł do 5tys .Wszystko zależy od dziury budżetowej - ja dostałem 200zł .
Moja rada jest taka żebyś wypełnił cokolwiek wpisując byle co i wysłał dziś to listem poleconym (koniecznie dziś z poczty żebyś miał potwierdzenie nadania z datą 30-04-2012) a jak już będziesz składać z poprawnymi liczbami zaznacz tylko ``korekta deklaracji`` i będzie po sprawie
wiślak 86: korektę możesz zrobić kiedy chcesz-nie musisz na nic czekać-dostajesz pit-11 od pracodawcy -wysyłasz korektę-korygować można zeznanie podatkowe multum razy -nie ma żadnej kary-kare dostaniesz jak nic nie złożysz a dziś ostatni dzień (urzędasy mają swój świat ) -jakbyś miał jakiś kłopot daj znać
wiślak 86: no problem
