Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
soku
Member
Od: 09.2010
Offline
#
20621
30.04.2012, 10:20
oddawanie meczu chluby nie przynosi, Jaga też mogła oddać mecz Warszawie (o nic juz nie grają) a jednak ...zasługuje na szacunek.
soku
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do soku
Znajdź inne posty napisane przez soku