Wyświetl pojedynczy post
Quorth
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#182
Stary 30.04.2012, 10:03
4:0 to za mało, by kibiców radowało...chciało by się zaśpiewać. Mnie będzie cieszyło 1:0, 2:0-naprawde to wystarczy by pogrążyć pejsatych