Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20619
Stary 30.04.2012, 09:39
Ale czemu.Ja bym zagrał młodzieżą i niech walczą z całych sił.Tego typu meczywo dla młodych kopaczy może tylko zaprocentować.My i tak już o nic nie gramy a tutaj mecz będzie o punkty, przy kibicach, kamerach- tego typu wydarzeń nie uświadczą w sparingach z pastuchami lub po okresie wakacyjnym,
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 30.04.2012 o godz. 09:42.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując