|
Ale czemu.Ja bym zagrał młodzieżą i niech walczą z całych sił.Tego typu meczywo dla młodych kopaczy może tylko zaprocentować.My i tak już o nic nie gramy a tutaj mecz będzie o punkty, przy kibicach, kamerach- tego typu wydarzeń nie uświadczą w sparingach z pastuchami lub po okresie wakacyjnym,
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 30.04.2012 o godz. 09:42.
|