Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20618
Stary 30.04.2012, 09:32
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Dzisiaj ostatni, najwazniejszy mecz tego sezonu.Po nim, niech Probierz ma jaja i da wolne gwiazdoro a testuje młodzież, o którą tak strasznie upominali się koneserzy Polskiej myśli szkoleniowej.
Nie będzie już lepszego momentu na tego typu testy!
Moment na testy zawsze się znajdzie. Choćy w sparingach przed nowym sezonem.
A odpuszczanie meczu ze Śląskiem, pod pretekstem testowania młodych nie mieści się w moim pojęciu honoru
Jestem bardziej kibicem Wisły niż antyfanem Legii czy Lecha
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując