Pablo84 napisał(a):

Dzisiaj ostatni, najwazniejszy mecz tego sezonu.Po nim, niech Probierz ma jaja i da wolne gwiazdoro a testuje młodzież, o którą tak strasznie upominali się koneserzy Polskiej myśli szkoleniowej.
Nie będzie już lepszego momentu na tego typu testy!
|
Moment na testy zawsze się znajdzie. Choćy w sparingach przed nowym sezonem.
A odpuszczanie meczu ze Śląskiem, pod pretekstem testowania młodych nie mieści się w moim pojęciu honoru
Jestem bardziej kibicem Wisły niż antyfanem Legii czy Lecha