mecz:
WIELKA WISŁA KRAKÓW - żks cracovia
typ:
2-bramkowe lub wyższe zwycięstwo gospodarzy
kurs: średnio
od 2,20 do 2,40 w zależności od buka
analiza:
30 kwietnia roku pańskiego 2012 to data szczególna.w tym jakże pięknym,słonecznym,wiosennym a niemalże
letnim bo upalnym dniu dojdzie do najważniejszego sportowego wydarzenia w tym roku.185 WIELKIE DERBY
KRAKOWA.a wyjątkowość tego wydarzenia polega na tym iż będą to ostatnie Derby na długie lata a moze i ostatnie Derby w historii... nikt przecież ewentualnych meczy z Brucovią nie traktowałby na powaznie

ale do rzeczy...
Dzisiejszy mecz kończy 28.kolejkę Polskiej TiMobajl Ekstraklasy.jak sprawy się mają,wszyscy wiemy doskonale.
dla nas sezon od dawna jest stracony,przegraliśmy wszystko co było do przegrania.Z kolei sąsiadka
z kałuży rok rocznie prezentuje stabilną i równą formę(co jest wyjątkiem w skali kraju i nie tylko) co teoretycznie
powinno byc powodem do dumy.. ale nie jest

no i z matematycznego punktu widzenia mają szansę na utrzymanie,
z tym że muszą dziś wygrać... a potem ograć walczący o mistrzostwo Ruch i GKS Bełchatów(w tym ost wypadku
mozliwe ze nawet wygraja przy odrobinie farta). "Niestety" dla ekipy żKS statystyki nie wygladaja dobrze.
w meczach wyjazdowych mają katastrofalny bilans 1-5-7(jeden fart w Zabrzu) a w bramkach 8:18.
w czym więc męczennice mogą upatrywać nadziei na poprawę garbatej doli

ano.. o zgrozo.. w bilansie
ostatnich bezposrednich meczy;/ 5 ostatnich meczy to dwa nasze zwycięstwa 1-0,dwie wygrane icków 1-0
oraz jeden remis 1-1. jak widać mecze są toczone na styku i pada bardzo mało bramek... skąd więc mój typ
na wysokie zwycięstwo


stąd że tym meczem mogą piłkarzyny uratować swój honor a nam sezon.bo sezon mozna przegrać ale...
DERBY TO RZECZ ŚWIĘTA.wiedzą o tym kibice i wiedzą kopacze(a jak nie wiedzą to sie dowiedzą).
dlatego dziś WIELKA WISŁA KRAKÓW,która wreszcie sie odblokowała i zaczela strzelac tyle bramek ile
powinna wyjdzie na mecz z pianą na ryjach i wjedzie w zydów jak pitbull w kurnik i rozjedzie żks jak
walec gówno na drodze.to będzie 90' ostatecznej męki i upokorzenia parchów,nasi piłkarze z sadystyczną
furią i satysfakcją będą ładować kolejne bramki a my na trybunach będziemy czule żegnać i zyczyc szczescia
zydkom w drugiej lidze(tzn w pierwszej...)!!!
AVE WISŁA