Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20613
Stary 30.04.2012, 08:21
a co nas obchodzą gracze, kopacze... dla mnie liczą się Kibice Wisły Kraków, a Oni chcą Mistrza dla Śląską, utrzymania dla Lechii i nie wyobrażam sobie, że grajki, które tutaj grają dzięki nam zagrali wbrew woli Kibiców Wisły Kraków...

oni już mieli czas, żeby walczyć i zapierdalać, ale po 0-1 z Podbeskidziem u siebie, 0-1 z Craxą na wyjeździe, 0-1 z Górnikiem u siebie, 0-1 z Koroną u siebie, 0-1 z Ruchem na wyjeździe po totalnej kompromitacji i przejściu obok meczu... niech już lepiej pojadą na wakacje...
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 30.04.2012 o godz. 08:24.
Odpowiedz cytując