Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20612
Stary 30.04.2012, 08:11
Slowo ekskluzywnie pasuje jak ulal :lol Bedzie smiesznie jak za rok-dwa ktos postapi tak samo, wtedy mam nadzieje plakac nie bedziecie ? Odpuszczenie meczu to moim zdaniem dyshonor dla profesjonalnego pilkarza

No to dzisiaj czekamy na spadek Cracovii... ze tez Wam sie taki meczyk trafil


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując