Slowo ekskluzywnie pasuje jak ulal :lol Bedzie smiesznie jak za rok-dwa ktos postapi tak samo, wtedy mam nadzieje plakac nie bedziecie

? Odpuszczenie meczu to moim zdaniem dyshonor dla profesjonalnego pilkarza
No to dzisiaj czekamy na spadek Cracovii... ze tez Wam sie taki meczyk trafil
