dzisiaj powinniśmy zagrać ostatni mecz w składzie, który uważamy za "najsilniejszy".
Od kolejnego meczu powinniśmy ogrywać młodych - myślę tutaj głównie o meczu z 6 maja

. Może wtedy będziemy razem z Braćmi z Wrocławia świętować mistrzostwo - DAJ BOŻE.
W tym meczu ważniejsze będzie przetestowanie rezerw, czy nadają się na kolejny sezon, jak przegrają nic się nie stanie, bo o nic nie gramy! Pamiętam też mecz z 2009 r. - ostatni w sezonie, pokonaliśmy Śląsk 2-0 i świętowaliśmy Mistrza.
To najlepszy czas na takie ogrywanie, o nic nie gramy a musimy sprawdzić, kto się nadaje na kolejny sezon - nie ma lepszego terminu niż ostatnie mecze w sezonie, kiedy wiadomo jest że już dla nas jest "po zabawie".