Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20610
Stary 30.04.2012, 08:08
dzisiaj powinniśmy zagrać ostatni mecz w składzie, który uważamy za "najsilniejszy".
Od kolejnego meczu powinniśmy ogrywać młodych - myślę tutaj głównie o meczu z 6 maja . Może wtedy będziemy razem z Braćmi z Wrocławia świętować mistrzostwo - DAJ BOŻE.

W tym meczu ważniejsze będzie przetestowanie rezerw, czy nadają się na kolejny sezon, jak przegrają nic się nie stanie, bo o nic nie gramy! Pamiętam też mecz z 2009 r. - ostatni w sezonie, pokonaliśmy Śląsk 2-0 i świętowaliśmy Mistrza.

kreseq napisał(a):Wyświetl post
PS: Ogrywac mlodych w ostatnim meczu w sezonie ? Bez jaj
To najlepszy czas na takie ogrywanie, o nic nie gramy a musimy sprawdzić, kto się nadaje na kolejny sezon - nie ma lepszego terminu niż ostatnie mecze w sezonie, kiedy wiadomo jest że już dla nas jest "po zabawie".
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 30.04.2012 o godz. 08:16.
Odpowiedz cytując