Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20609
Stary 30.04.2012, 08:03
Worcester napisał(a):Wyświetl post
Ale było mówione, że mamy sprawdzać młodych. Wystawić na mecz ze Śląskiem Pułke, Moskala, Kamińskiego, Szewczyka, Masiude.
Kto nam zabroni sprawdzić modzież?
Nikt, tylko poznie moze sie przytrafic ze inne zespoly zechca sprawdzac mlodych lub wystawia sprzataczke bo przeciez im wolno - i wtedy raczej nie powinniscie miec o to pretensji


PS: Ogrywac mlodych w ostatnim meczu w sezonie ? Bez jaj
Ostatnio edytowane przez kreseq : 30.04.2012 o godz. 08:06.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując