Worcester napisał(a):

Ale było mówione, że mamy sprawdzać młodych. Wystawić na mecz ze Śląskiem Pułke, Moskala, Kamińskiego, Szewczyka, Masiude.
Kto nam zabroni sprawdzić modzież?
|
Nikt, tylko poznie moze sie przytrafic ze inne zespoly zechca sprawdzac mlodych lub wystawia sprzataczke bo przeciez im wolno - i wtedy raczej nie powinniscie miec o to pretensji
PS: Ogrywac mlodych w ostatnim meczu w sezonie ?

Bez jaj
