Ktos tutaj sie "spuszczal" nad Legia i mowil ze to druzyna o ktorej marzyl ?

Co za brednie, jak zwykle u niektorych osobnikow
Od dawna gramy slabo i gromadzimy malo punktow, to nie pierwszy remis wiec nie wiem w czym problem.
Co do oddawania spotkan : Jesli w przeszlosci ktos sprzedal/kupil mecz to wzial za to kase i dal dupy za pieniadze, dosc duze pieniadze wiec mozna powiedziec ze byl ekskluzywna kurtyzana.
Jesli ktos oddaje mecz za darmo to jest zwyczajna ....a.
Moze sie komus to nie podobac ale takie sa fakty. Nie mowie tutaj o zadnym konkretnym przypadku.
Wracajac do ligi. W przedostatniej kolejce cos czuje ze wyjasni sie sprawa jednej druzyny ktora odpadnie w walce o MP i ostatecznie pograzy sie LSK ktory dolaczy do spadkowicza Cracovii, ktora oficjalnie spadnie z ligi juz dzisiaj.
Moim zdaniem bedzie ciekawa sytuacja, w ktorej Lechia nie zdobywa zadnego punktu a i tak sie utrzymuje
