Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Misiak
Junior Member
Od: 02.2012
Skąd: Pozznań
Offline
#
20606
30.04.2012, 07:09
Nie ma co się podniecać walką o mistrzostwo bo niestety tytuł dla ległej,idę o zakład,że młody janas dogada się ze starszym a w ostatniej kolejce koruptor zesra się tak jak ruch .
Misiak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Misiak
Znajdź inne posty napisane przez Misiak