Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20605
Stary 30.04.2012, 03:19
river
Nie mozna porownywac Lecha Bakera i Lecha Rumaka bo to dwa inne zespoly. Lecha oceniam od momentu od kiedy ma trenera ( a nie Bakera ) i w tym okresie (pomijajac pierwszy etap "oczyszczania" po poprzedniku) prezentuje sie najsolidniej z zespolow z czolowki. Czyli od Korony, Legii, Ruchu i Slaska.
Nie ma szalu, ale jest jakis pomysl i pewna solidnosc i powtarzalnosc.

Cytat:
Gdyby był tam dalej Bakero - punktów mieliby jeszcze mniej od nas
Ty, a pomysl co by bylo gdyby Messi gral w Wisle...

Cytat:
wygrywając głównie dzięki jednej gwiezdzie Rudnevowi
Jak my wygrywalismy rok temu glownie dzieki Meliksonowi to tez Ci to tak przeszkadzalo?

Cytat:
jednak da się dostrzec od kiedy Cię czytam, że albo jesteś jakąś "ukrytą opcją wroniecką", albo jeszcze innym trollem, który zachwyca się tym sprzedajnym klubikiem
Lol, bylem juz opcja legijna, teraz jestem lechijna... Dublet juz mam, czekam teraz na triplete
A moze jestem kibicem z odrobina trzezwego osadu? Wyroslem juz z gierek pt. "my najlepsi, inni bee". To dla dzieci...
Odpowiedz cytując