river
Nie mozna porownywac Lecha Bakera i Lecha Rumaka bo to dwa inne zespoly. Lecha oceniam od momentu od kiedy ma trenera ( a nie Bakera

) i w tym okresie (pomijajac pierwszy etap "oczyszczania" po poprzedniku) prezentuje sie najsolidniej z zespolow z czolowki. Czyli od Korony, Legii, Ruchu i Slaska.
Nie ma szalu, ale jest jakis pomysl i pewna solidnosc i powtarzalnosc.
Cytat:
|
Gdyby był tam dalej Bakero - punktów mieliby jeszcze mniej od nas
|
Ty, a pomysl co by bylo
gdyby Messi gral w Wisle...
Cytat:
|
wygrywając głównie dzięki jednej gwiezdzie Rudnevowi
|
Jak my wygrywalismy rok temu glownie dzieki Meliksonowi to tez Ci to tak przeszkadzalo?
Cytat:
|
jednak da się dostrzec od kiedy Cię czytam, że albo jesteś jakąś "ukrytą opcją wroniecką", albo jeszcze innym trollem, który zachwyca się tym sprzedajnym klubikiem
|
Lol, bylem juz opcja legijna, teraz jestem lechijna... Dublet juz mam, czekam teraz na triplete

A moze jestem kibicem z odrobina
trzezwego osadu? Wyroslem juz z gierek pt. "my najlepsi, inni bee". To dla dzieci...