Wyświetl pojedynczy post
Jazon
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#178
Stary 29.04.2012, 21:02
South napisał(a):Wyświetl post
Co ty .......isz ?
jak o nic ? derby najważniejszy mecz sezonu !

Że derby rzecz święta i że trzeba je wygrać to wiadomo.
Sezon jest jednak stracony i nie zmieni tego jutrzejsza gloria, nawet o tyle lepsza, że pognębiająca craxę.