nieznajomy napisał(a):

|
Dokładnie, wynik derbów jest ważniejszy niż Mistrzostwo czy puchar polski. My Wisła spuszczamy parchy do II ligi..przecież nic lepszego w tym sezonie nam się przytrafić nie mogło...
|
do II ligi to może za rok

teraz tylko do I-szej