Wyświetl pojedynczy post
nieznajomy
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#176
Stary 29.04.2012, 20:04
Daja`n napisał(a):Wyświetl post
Ludzie cały sezon w lidze jest stracony,PP też mamy już z głowy a tu na koniec dostajemy od Lechii taki prezent że to MY Wisła możemy spuścić sracovie do I ligi więc czy to jest mecz o nic?Jak wygramy to do końca życia każdy pejs zapamięta kto ich wywalił z ligi!!!TYLKO WISŁA!!!
Dokładnie, wynik derbów jest ważniejszy niż Mistrzostwo czy puchar polski. My Wisła spuszczamy parchy do II ligi..przecież nic lepszego w tym sezonie nam się przytrafić nie mogło...