|
Ludzie cały sezon w lidze jest stracony,PP też mamy już z głowy a tu na koniec dostajemy od Lechii taki prezent że to MY Wisła możemy spuścić sracovie do I ligi więc czy to jest mecz o nic?Jak wygramy to do końca życia każdy pejs zapamięta kto ich wywalił z ligi!!!TYLKO WISŁA!!!
|