Wyświetl pojedynczy post
Daja`n
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#175
Stary 29.04.2012, 19:18
Ludzie cały sezon w lidze jest stracony,PP też mamy już z głowy a tu na koniec dostajemy od Lechii taki prezent że to MY Wisła możemy spuścić sracovie do I ligi więc czy to jest mecz o nic?Jak wygramy to do końca życia każdy pejs zapamięta kto ich wywalił z ligi!!!TYLKO WISŁA!!!