Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Lemonek
Member
Od: 06.2011
Skąd: z domu
Offline
#
25458
29.04.2012, 18:49
Jacha
napisał(a):
Mógłby mi ktoś polecić dobry, i w miarę tani serwis, gdzie mógłbym oddać laptopa do czyszczenia ?
Ja mogę polecić
BINO
. Kiedyś mi robili komputer i byłem bardzo zadowolony jakościowo i cenowo.
"Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi na prawdę .... aż ciężko czasami ich wyprzedzić"
Lemonek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lemonek
Znajdź inne posty napisane przez Lemonek