Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
soku
Member
Od: 09.2010
Offline
#
20589
29.04.2012, 18:45
wychodzi na to ,ze Wisła może decydować o mistrzostwie, sam nie wiem jakie jest dobre rozwiazanie....zmora roku 1993r.
soku
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do soku
Znajdź inne posty napisane przez soku