Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
pikey
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20588
Stary 29.04.2012, 18:19
Marcin_fan napisał(a):Wyświetl post
Czy aby na pewno ? L wygrywa oba mecze do końca sezonu i jest mistrzem....
Legia ma największe szanse na mistrzostwo. Ale czy wygra dwa mecze do końca? Wydaje mi się, że jeszcze zgubi punkty z Koroną.

I teraz najciekawsze- w ubiegłym roku mieliśmy 56 pkt i były płacze jaki to najsłabszy Mistrz itp. A tytuł zapewniliśmy sobie jeszcze kilka kolejek przed końcem sezonu.

Przyszły tegoroczny Mistrz może ugrać max 56 pkt, a możliwe że tytuł zdobędzie drużyna mająca jeszcze mniej pkt, walka zaś będzie do ostatniej kolejki.
Odpowiedz cytując