Marcin_fan napisał(a):

|
Czy aby na pewno ? L wygrywa oba mecze do końca sezonu i jest mistrzem....
|
Legia ma największe szanse na mistrzostwo. Ale czy wygra dwa mecze do końca? Wydaje mi się, że jeszcze zgubi punkty z Koroną.
I teraz najciekawsze- w ubiegłym roku mieliśmy 56 pkt i były płacze jaki to najsłabszy Mistrz itp. A tytuł zapewniliśmy sobie jeszcze kilka kolejek przed końcem sezonu.
Przyszły tegoroczny Mistrz może ugrać
max 56 pkt, a możliwe że tytuł zdobędzie drużyna mająca jeszcze mniej pkt, walka zaś będzie do ostatniej kolejki.