Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Neon
Member
Od: 05.2008
Offline
#
20586
29.04.2012, 18:15
Korona wygrywa 2 mecze i może być mistrzem. Legia nie będzie miała łatwo w ostatniej kolejce.
Neon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Neon
Znajdź inne posty napisane przez Neon