Wyświetl pojedynczy post
Jazon
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 29.04.2012, 17:46
adikos1906 napisał(a):Wyświetl post
Te derby rok temu to nie derby. Nawet je odpuściłem i oglądałem je sobie w domu. Wszyscy byli najarani żydkiem, Maaskentem i zdobyciem mistrza Polski. Istna sielanka. Teraz naszczęście tak nie jest. KAŻDY ZOBACZY CO TO ZNACZĄ DERBY ! PRAWDZIWE DERBY !
Jasne. Lepiej jest jak nie ma się kim jarać, a do tego jest totalny kryzys, sezon stracony i o nic się nie gra. Gratuluję takiego rozumowania.