Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8526
Stary 29.04.2012, 17:45
Zlatan93 napisał(a):Wyświetl post
Nie trzeba być wróżbitą. Wystarczy jedna znajoma za okienkiem w kasie Szerloku.
Czyli pomijając dzisiejszą sprzedaż zostało 7800 biletów. Czyli trzeba liczyć, że na tą chwile zostało jakieś 7000-6800. Nie jest źle. Jutro pójdzie z 3 tys. może 28 tys będzie
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując