Zlatan93 napisał(a):

|
Nie trzeba być wróżbitą. Wystarczy jedna znajoma za okienkiem w kasie Szerloku.
|
Czyli pomijając dzisiejszą sprzedaż zostało 7800 biletów. Czyli trzeba liczyć, że na tą chwile zostało jakieś 7000-6800. Nie jest źle. Jutro pójdzie z 3 tys. może 28 tys będzie
