Wyświetl pojedynczy post
volasTSW
Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 29.04.2012, 15:56
słyszałam, że Ewelina coś ciekawego i fajnego spiewała, czy mówiła o sąsiadkach jesli ktoś mogłby napisac, moze byc na priv, jesli to mialoby jakos jej zaszkodzic xd z gory dzieki xd
''...Ale każdy ma prawo wymagać od was ambitnej i nieustępliwej walki.." - Henryk Reyman


AVE WISŁA!
Odpowiedz cytując