|
Bilety, bilety, bilety...
Wielu z nas zastanawia się nad tym jaka będzie derbowa frekwencja. Patrząc obiektywnie trzeba przyznać, że będzie ona na pewno stała na przynajmniej przyzwoitym poziomie. Wyprzedane zostały już bilety na sektor C i G. W chwili, gdy pisany jest ten artykuł zostało także zaledwie kilka wejściówek na narożnik D. Biletów na pewno nie zabraknie natomiast na trybuny położone wzdłuż boiska. Każdy, kto jutro pojawi się przy Reymonta nie będzie miał najmniejszych problemów z zakupem wejściówki. To samo dotyczy narożnika B, na który także pozostało jeszcze sporo biletów. Jeżeli więc ktoś waha się, czy przyjechać jutro na Reymonta obawiając się o to, że może braknąć dla niego biletów, śmiało może zrezygnować z tej wymówki.
ze strony SKWK
Czyli wszystko wiadome, kto jeszcze nie kupił biletu a ma daleko do Krakowa, jutro spokojnie kupi także do kas i na DERBY !
edit/ Nie zostawiajcie zakupu na ostatnią chwilę ! JUTRO KASY CZYNNE OD GODZ. 11:00 !
Ostatnio edytowane przez heoij : 29.04.2012 o godz. 16:00.
|