|
W środę nasz "kochany" Franek Smuda wybierze kadrę na Euro 2012, 26 piłkarzy i 6 rezerwowych.
Są przecieki, że kadra ma wyglądać tak mniej więcej tak: Co o niej myślicie? Kogo tutaj brakuje?
Bramkarze: Szczęsny, fabiański, Tytoń
Obrońcy: Piszczek, Wasilewski, Wojtkowiak, Perguis, Glik, Głowacki, Jodłowiec, Wawrzyniak, Boenisch
Pomocnicy: Pawłowski, Błaszczykowski, Rybus, Grosicki, Wolski, Obraniak, Mierzejewski, Polański, Murawski, Matuszczyk, Dudka, Borysiuk.
Napastnicy: Lewandowski, Brożek, Smolarek,
Pozostała szóstka rezerwowych:
Kuszczak, Kamiński, Komorowski, Żyro, Matuszczyk, Jankowski, Glik.
Moim zdaniem w tej kadrze brakuje:
Boruca, C. Wilka za Matuszczyka, oraz za Smolarka wziąłbym Piecha.
Ostatnio edytowane przez comek : 29.04.2012 o godz. 15:14.
|