zig napisał(a):

|
Prośba od Borysa- niewidomego kibica Wisły o zamieszczenie tej informacji. Zmarł Pan Henryk Kot- osoba pracująca między innymi z osobami niewidomymi, pomagająca im i przede wszystkim zajawiająca na sport i mecze. Jak mówi Borys, to dzięki Niemu pojawil się na Wisełce, uwierzył, że pomimo niepełnosprawności może być kibicem i uczestniczyć w wiślackim życiu, radzić sobie z przeciwnościami losu i osiągnąć liczbę 100 wyjazdów. Człowiek, który potrafił dać nadzieję na inne życie osobom upośledzonym, zaszczepić w nich pasję, pokazać jak otworzyć się na ludzi i zachęcić do aktywności. Dla wielu z nich był jak ojciec...
|
Żegnaj Wiślaku!!!
Żegnaj Przyjacielu Tych, którym dawałeś radość!!!
WISŁA KRAKÓW – MISTRZ POLSKI…1927, 1928, 1949, 1950, 1978, 1999, 2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011…cdn.