Wertian napisał(a):

|
Mam nadzieję, że to ponury żart.
|
Nie, to nie jest ponury zart. Wole MP dla Slaska czy nawet Ruchu niz dla Amici.
studio napisał(a):
|
Bardziej kibce Wisly zostana wydymani pzez wlasny klub, ale widocznie tak lubisz
|
Was dymaja od kilku lat we Wronkach.