Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20580
Stary 29.04.2012, 13:12
Wertian napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję, że to ponury żart.
Nie, to nie jest ponury zart. Wole MP dla Slaska czy nawet Ruchu niz dla Amici.

studio napisał(a):
Bardziej kibce Wisly zostana wydymani pzez wlasny klub, ale widocznie tak lubisz
Was dymaja od kilku lat we Wronkach.
Odpowiedz cytując