Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8520
Stary 29.04.2012, 12:54
Szczerze to sądzę, że jak drużyna zacznie grać to i ludzie się zjawią. Wystarczy popatrzeć na Poznań. W piątek 26 tysięcy a co dopiero 10 tysięcy ledwo ledwo przychodziło.
Odpowiedz cytując