|
Dlatego z tego co ostatnio słysząłem SKWK stara się żeby bilety na C mogli oni rozprowadzać. I tylko jesli im się to uda, to wtedy jestem za sprzedażą internetową. Jeśli tego nie będzie to na C będą kupowały bilety osoby, którzy nie mogą teraz znaleźć nawet 2h w tygodniu zeby iść na stadion po bilety. A na C jest miejsce dla ludzi dla których Wisłą to coś więcej niż mecz.
|