Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8519
Stary 29.04.2012, 12:29
Dlatego z tego co ostatnio słysząłem SKWK stara się żeby bilety na C mogli oni rozprowadzać. I tylko jesli im się to uda, to wtedy jestem za sprzedażą internetową. Jeśli tego nie będzie to na C będą kupowały bilety osoby, którzy nie mogą teraz znaleźć nawet 2h w tygodniu zeby iść na stadion po bilety. A na C jest miejsce dla ludzi dla których Wisłą to coś więcej niż mecz.
Odpowiedz cytując