|
Wiślaczki zdobyły Mistrzostwo Polski, a tu cisza.
Ode mnie podziękowania dla całego sztabu trenerskiego, zawodniczek, kibiców, którzy wybrali się do Polkowic - cieszę się, że byliśmy słyszalni, mimo małej liczby, oraz Polkowiczan, za bardzo miłe przyjęcie u siebie w miasteczku.
|