Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
jerry1990
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8513
Stary 29.04.2012, 11:02
W takich momentach myśle sobie jaki Wiselka na zacofany system biletowy... Muszę przyjechać do Krakowa jutro około 14-15 zamiast spokojnie sobie kupić bilet przez internet...
Ostatnio edytowane przez jerry1990 : 29.04.2012 o godz. 11:20.
Odpowiedz cytując