Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
jerry1990
Senior Member
Od: 09.2005
Offline
#
8513
29.04.2012, 11:02
W takich momentach myśle sobie jaki Wiselka na zacofany system biletowy... Muszę przyjechać do Krakowa jutro około 14-15 zamiast spokojnie sobie kupić bilet przez internet...
Ostatnio edytowane przez jerry1990 : 29.04.2012 o godz. 11:20.
jerry1990
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jerry1990
Znajdź inne posty napisane przez jerry1990