Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 29.04.2012, 10:25
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Co Ty pierdzielisz?Nie ma sportowego podtekstu? - może jesteś jednym z tych co stoją tyłem do murawy a w tabelę, ostatni raz patrzyłeś w 1979 - więc uświadomię Cię = wygrana oznacza automatyczne spuszczenie szmaciarzy ligę niżej - tak więc moim zdaniem, w poniedziałek będzie gigantyczny podtekst sportowy a wygrana będzie smakowała jak nigdy.
Nie pisałem o jżs-ach, a o nas. Ale masz racje w tym kontekście gramy o coś wiecej niż o Mistrza.