1q2 napisał(a):

Co Ty pierdzielisz?Nie ma sportowego podtekstu? - może jesteś jednym z tych co stoją tyłem do murawy a w tabelę, ostatni raz patrzyłeś w 1979 - więc uświadomię Cię = wygrana oznacza automatyczne spuszczenie szmaciarzy ligę niżej - tak więc moim zdaniem, w poniedziałek będzie gigantyczny podtekst sportowy a wygrana będzie smakowała jak nigdy.
|
Nie pisałem o jżs-ach, a o nas. Ale masz racje w tym kontekście gramy o coś wiecej niż o Mistrza.