adikos1906 napisał(a):

|
Te derby rok temu to nie derby. Nawet je odpuściłem i oglądałem je sobie w domu. Wszyscy byli najarani żydkiem, Maaskentem i zdobyciem mistrza Polski. Istna sielanka. Teraz naszczęście tak nie jest. KAŻDY ZOBACZY CO TO ZNACZĄ DERBY ! PRAWDZIWE DERBY !
|
tym wpisem pokazales ze jestes osoaba tragiczna, beznadziejna i chanbiaca barwy Wisly - nie jestes godny noszenia tych barw - zostan w domu przed tetewizorem blaznie i postukaj w klawiaturke