Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#168
Stary 29.04.2012, 09:32
adikos1906 napisał(a):Wyświetl post
Te derby rok temu to nie derby. Nawet je odpuściłem i oglądałem je sobie w domu. Wszyscy byli najarani żydkiem, Maaskentem i zdobyciem mistrza Polski. Istna sielanka. Teraz naszczęście tak nie jest. KAŻDY ZOBACZY CO TO ZNACZĄ DERBY ! PRAWDZIWE DERBY !

tym wpisem pokazales ze jestes osoaba tragiczna, beznadziejna i chanbiaca barwy Wisly - nie jestes godny noszenia tych barw - zostan w domu przed tetewizorem blaznie i postukaj w klawiaturke