|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline
|
#8512

29.04.2012, 09:31
|
Zlatan93 napisał(a): 
|
Na tę chwilę sprzedanych jest 23 tys. biletów, więc jeśli przynajmniej dwa tysiące kupi bilety w poniedziałek to będzie rekord.
|
A co Ty kur...wrozbita 
|
|