Zlatan93 napisał(a):

|
Na tę chwilę sprzedanych jest 23 tys. biletów, więc jeśli przynajmniej dwa tysiące kupi bilety w poniedziałek to będzie rekord.
|
Skąd takie info ?
Spokojnie sam mam wielu znajomych którzy dopiero dzisiaj wybierają się na długi niedzielny spacer zakończony wizytą w strefie kibica.Myśle że jest szansa na ok 28 tysięcy ludzi.Zobaczycie co się będzie działo jutro w strefie kibica od godziny 14:00
JŻS