Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
wiślak1906forever
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8511
Stary 29.04.2012, 09:01
Zlatan93 napisał(a):Wyświetl post
Na tę chwilę sprzedanych jest 23 tys. biletów, więc jeśli przynajmniej dwa tysiące kupi bilety w poniedziałek to będzie rekord.
Skąd takie info ?
Spokojnie sam mam wielu znajomych którzy dopiero dzisiaj wybierają się na długi niedzielny spacer zakończony wizytą w strefie kibica.Myśle że jest szansa na ok 28 tysięcy ludzi.Zobaczycie co się będzie działo jutro w strefie kibica od godziny 14:00

JŻS
Odpowiedz cytując