Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 28.04.2012, 23:37
Haha no to mamy najpiekniejszy scenariusz z mozliwych

to MY mozeby wbic ostatni gwózdz do żydowskiej trumny i wysłac ich tam gdzie isch miejsce na Ekstraklasowe zadupie

no i zemsta za Jopa i jego czerep tez bedzie piekna,pomogli wtedy Amice ,juz niedlugo im nic nie pomoze

a zemsta jest rozkoszą Bogów
WISŁA KRÓLOWA POLSKI