Haha no to mamy najpiekniejszy scenariusz z mozliwych
to MY mozeby wbic ostatni gwózdz do żydowskiej trumny i wysłac ich tam gdzie isch miejsce na Ekstraklasowe zadupie
no i zemsta za Jopa i jego czerep tez bedzie piekna,pomogli wtedy Amice ,juz niedlugo im nic nie pomoze
a zemsta jest rozkoszą Bogów
