Acapelo napisał(a):

|
Dla mnie Traore z Lechii powinien być celem numer 1. Świetne połączenie umiejętności ofensywnych i defensywnych, koniec kontraktu w grudniu. Pokazał, że potrafi grać bardzo skutecznie. Super transfer to by był do środka pola.
|
Super transfer, ale dla krakowskich klubów nocnych i kasyn pewnie. Nie zauważyłeś, że Traore ma coś z głową?