Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
mgła
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8508
Stary 28.04.2012, 22:10
Na pewno doszło lludzi, ale klub widocznie nie może podać, że dany sektor jest w 100% zapełniony, co nie znaczy, że nie ubyło wejściówek znacznie. Przykład E25 - w piątek nie dało sie kupić obok siebie ,ale miejsca tam jeszcze są, tylko ludzie co chcą koło siebie kupują gdzie indziej (mój znajomy). Szkoda że nie podali ile zeszło byłoby jakieś pojęcie na czym stoimy.
Odpowiedz cytując