|
Na pewno doszło lludzi, ale klub widocznie nie może podać, że dany sektor jest w 100% zapełniony, co nie znaczy, że nie ubyło wejściówek znacznie. Przykład E25 - w piątek nie dało sie kupić obok siebie ,ale miejsca tam jeszcze są, tylko ludzie co chcą koło siebie kupują gdzie indziej (mój znajomy). Szkoda że nie podali ile zeszło byłoby jakieś pojęcie na czym stoimy.
|