Wyświetl pojedynczy post
Tominho
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 28.04.2012, 21:48
Haha a ja mam wielki ubaw z kibiców cracovi, którzy na każdym kroku podkreślają w internecie, że dzisiejsza wygrana Lechii całkowicie przekreśliła ich szanse na utrzymanie. Nie chcą dopuścić do siebie myśli, że ten pradziwy koniec może nastąpić na Reymonta 22, bo jak przegrają, to dopiero wtedy będą mogli definitywnie mówić, że spadają. Chcą wszystkich uświadomić, że piłkarze już się poddali i porażka w derbach nie będzie dla nich zaskoczeniem... HA HA HA

edit: Żeby tylko nasi piłkarze nie dali ciała, bo jest to dla nich ostatnia szansa, żeby uratować kibicom ten sezon. Powinni się cieszyć, że wyniki i terminarz się tak ułożyły, bo mają znakomitą okazję aby się zrekompensować za fatalną rundę wiosenną.
Ostatnio edytowane przez Tominho : 28.04.2012 o godz. 21:51.