domin_czyzyny napisał(a):

nie ma tutaj też żadnego sportowego podtekstu, my o nic nie GRAMY!!
|
Co Ty pierdzielisz?Nie ma sportowego podtekstu? - może jesteś jednym z tych co stoją tyłem do murawy a w tabelę, ostatni raz patrzyłeś w 1979 - więc uświadomię Cię

= wygrana oznacza automatyczne spuszczenie szmaciarzy ligę niżej - tak więc moim zdaniem, w poniedziałek będzie gigantyczny podtekst sportowy a wygrana będzie smakowała jak nigdy.