Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wertian
Senior Member
 
Od: 02.2007
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20575
Stary 28.04.2012, 20:31
Vuko napisał(a):Wyświetl post
Nie no jasne, lepszy system jest w Hiszpanii, gdzie dwóch sie bije, a reszta patrzy. Ja tam wolę naszą "buraczaną".
Otóż to. Jak się Widzew bił z Legią i reszta była tłem to narzekania były że liga rozwarstwiona i tylko dwa mecze w sezonie w miarę ciekawe. Gdy teraz każdy może wygrać z każdym to narzekają, że cała liga słaba.
"Not to touch the earth not to see the sun"
Odpowiedz cytując