Vuko napisał(a):

|
Nie no jasne, lepszy system jest w Hiszpanii, gdzie dwóch sie bije, a reszta patrzy. Ja tam wolę naszą "buraczaną".
|
Otóż to. Jak się Widzew bił z Legią i reszta była tłem to narzekania były że liga rozwarstwiona i tylko dwa mecze w sezonie w miarę ciekawe. Gdy teraz każdy może wygrać z każdym to narzekają, że cała liga słaba.