kacpaw91 napisał(a):

"Kliknięcia" stąd to taki ułamek ogólnej liczby kliknięć, że o ich zysku ciężko mówić. Kliknie w link góra 10-20 osób, a w sekundę pewnie ich strony generują tysiące wejść. Poza tym idąc tym tokiem rozumowania to nie powinniśmy w ogóle wklejać linków bo ktoś ma jakieś zdanie o danej gazecie. Nie ma mediów, które łączyłyby każdego. Co nie oznacza, że popieram tą gazetę.
A tego typu artykuły należy pokazywać każdemu kto przejmuje bezgranicznie zdanie mediów. Niech ludzie widzą, że media czepiają się kibiców cokolwiek by nie zrobili.
|
Stary jesteś na forum kibicowskim, co oznacza ze jest niepisana zasada nie wklejania linków do gówna wyborczego.
Na niektórych forach dostalbys ostrzeżenie, a pózniej bana - tutaj panują bardziej demokratyczne zasady, ale szanuj to.
Jak musisz wklej treść, ile razy to trzeba powtarzać!!!
Gazeta jest naszym wrogiem, w Krakowie dodatkowo chieny z tej redakcji to kibice tej ....y.
Bez napinki, ale zrozum to, wkleisz tekst będzie to samo , a nie dostaną 20 kliknięć dodatkowo.
Janusza Filipiaka klub powinien wpuścić TYLKO na sektor C. Tam by miał najlepsza miejscowe.
Co on k...a chce? W loży siedział i jeszcze mu mało... Gdzie miał siedzieć? z szefostwem Wisły?! Chyba go pOjebalo, tak mi sie przypomina powiedzenie. Co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie!
