Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 28.04.2012, 19:43
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
"Kliknięcia" stąd to taki ułamek ogólnej liczby kliknięć, że o ich zysku ciężko mówić. Kliknie w link góra 10-20 osób, a w sekundę pewnie ich strony generują tysiące wejść. Poza tym idąc tym tokiem rozumowania to nie powinniśmy w ogóle wklejać linków bo ktoś ma jakieś zdanie o danej gazecie. Nie ma mediów, które łączyłyby każdego. Co nie oznacza, że popieram tą gazetę.

A tego typu artykuły należy pokazywać każdemu kto przejmuje bezgranicznie zdanie mediów. Niech ludzie widzą, że media czepiają się kibiców cokolwiek by nie zrobili.
Stary jesteś na forum kibicowskim, co oznacza ze jest niepisana zasada nie wklejania linków do gówna wyborczego.
Na niektórych forach dostalbys ostrzeżenie, a pózniej bana - tutaj panują bardziej demokratyczne zasady, ale szanuj to.
Jak musisz wklej treść, ile razy to trzeba powtarzać!!!

Gazeta jest naszym wrogiem, w Krakowie dodatkowo chieny z tej redakcji to kibice tej ....y.
Bez napinki, ale zrozum to, wkleisz tekst będzie to samo , a nie dostaną 20 kliknięć dodatkowo.


Janusza Filipiaka klub powinien wpuścić TYLKO na sektor C. Tam by miał najlepsza miejscowe.

Co on k...a chce? W loży siedział i jeszcze mu mało... Gdzie miał siedzieć? z szefostwem Wisły?! Chyba go pOjebalo, tak mi sie przypomina powiedzenie. Co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie!