ociec Ciemka napisał(a):

Jasne ! I dlatego na mecze z Podbeskidziem przychodzi komplet a na Cracovię jakieś resztki kibiców!
|
Ociec, to są różne sprawy. Drażni mnie po prostu lekceważenie okazywane takim klubom jak Podbeskidzie - i przeciwko temu protestuję. Wiem, że derby to derby, unikalna sprawa, ale Podbeskidzie da się lubić: ambitni, chyba fair, niewielkie pieniądze, nie żerują na państwie jak Lubin czy Bełchatów. Przyznasz, że Cracovii po prostu nie ma za co cenić.
Derby należy wygrać wysoko, spuścić C piętro niżej i przyczynić się w ten sposób do poprawy jakości tej naszej nieszczęsnej TMEklasy.