Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 28.04.2012, 19:18
ociec Ciemka napisał(a):Wyświetl post
Jasne ! I dlatego na mecze z Podbeskidziem przychodzi komplet a na Cracovię jakieś resztki kibiców!
Ociec, to są różne sprawy. Drażni mnie po prostu lekceważenie okazywane takim klubom jak Podbeskidzie - i przeciwko temu protestuję. Wiem, że derby to derby, unikalna sprawa, ale Podbeskidzie da się lubić: ambitni, chyba fair, niewielkie pieniądze, nie żerują na państwie jak Lubin czy Bełchatów. Przyznasz, że Cracovii po prostu nie ma za co cenić.
Derby należy wygrać wysoko, spuścić C piętro niżej i przyczynić się w ten sposób do poprawy jakości tej naszej nieszczęsnej TMEklasy.