Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#153
Stary 28.04.2012, 18:12
crux.a napisał(a):Wyświetl post
Czego chcesz od Podbeskidzia? Awansowali w sportowej walce, grają najlepiej jak mogą, nie robią rzezi jak Korona, utrzymali się w sportowej walce. Wolisz Cracovię? Masz chłopie perwersyjne preferencje
Jasne ! I dlatego na mecze z Podbeskidziem przychodzi komplet a na Cracovię jakieś resztki kibiców!
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..