crux.a napisał(a):

Czego chcesz od Podbeskidzia? Awansowali w sportowej walce, grają najlepiej jak mogą, nie robią rzezi jak Korona, utrzymali się w sportowej walce. Wolisz Cracovię? Masz chłopie perwersyjne preferencje
|
Jasne ! I dlatego na mecze z Podbeskidziem przychodzi komplet a na Cracovię jakieś resztki kibiców!
