Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#152
Stary 28.04.2012, 17:39
jendrek83 napisał(a):Wyświetl post
ale wolałbym w następnym sezonie móc przyjść na Reymonta na derby z Cracovią niż grać np z Podbeskidziem , to tak jak w Glasgow dwa kluby żyją w symbiozie i na te mecze jest najlepsza frekwencja i zaangażowanie kibiców pozdro
Czego chcesz od Podbeskidzia? Awansowali w sportowej walce, grają najlepiej jak mogą, nie robią rzezi jak Korona, utrzymali się w sportowej walce. Wolisz Cracovię? Masz chłopie perwersyjne preferencje