jendrek83 napisał(a):

|
ale wolałbym w następnym sezonie móc przyjść na Reymonta na derby z Cracovią niż grać np z Podbeskidziem , to tak jak w Glasgow dwa kluby żyją w symbiozie i na te mecze jest najlepsza frekwencja i zaangażowanie kibiców pozdro
|
Czego chcesz od Podbeskidzia? Awansowali w sportowej walce, grają najlepiej jak mogą, nie robią rzezi jak Korona, utrzymali się w sportowej walce. Wolisz Cracovię? Masz chłopie perwersyjne preferencje
